Kinkiet z lnianym abażurem ECEO 15776/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 25 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, tworzywo, tkanina szaro-beżowa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Kinkiet z lnianym abażurem będzie znakomitym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni bądź salonu. Efektowny czarny stelaż doda wnętrzu wyrazistości, beżowo-szary abażurek świetnie filtruje światło dając ciekawy efekt. Starannie wykonany kinkiet dla klientów ceniących proste lecz niebanalne dodatki.

