Lampa podłogowa z lnianym abażurem ECEO 15597/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 139 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | tkanina szaro-beżowa, metalowa kolor czarny, tworzywo |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa podłogowa z lnianym abażurem będzie znakomitym dodatkiem do stylowo urządzonej sypialni. Idealna do jasnych przestronnych pomieszczeń ale nie tylko. Starannie wykonana lampa, produkt polski.

