Lniana duża lampa wisząca z abażurem ECEO 15773/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja,tworzywo, tkanina szaro-beżowa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lniana duża lampa wisząca z abażurem. Oryginalna stylowa duża lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z beżowo-szarym abażurem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

