Zachwycający biały żyrandol klasyczny MARIA BIAŁA O3125 W5 BIA/AB/05/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 05 LEN lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Zachwycający biały żyrandol klasyczny MARIA BIAŁA. Ten biały żyrandol zachwyca swoim niespotykanym wyglądem i urokiem. W zestawie posiada piękne beżowe abażurki, które nadają mu ciepła, subtelności i niesamowitego charakteru. Żyrandol ten będzie pasował do niemal każdych jasnych wnętrz i aranżacji. Model ponadczasowy.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


