Biało-złoty plafon do pokoju RENA 15157/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 25 cm, wielkość klosza 9,5 x 5,5 cm |
| Źródło światła | 4 x GU10 max 8W |
| Materiał | METALOWA BIAŁA KONSTRUKCJA ZE ZŁOTYMI ELEMENTAMI |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Biało-złoty plafon do pokoju. Oryginalny plafon w eleganckim biało-złotym kolorze z 4-punktami światła będzie idealnym uzupełnieniem oświetleniowym pomieszczenia. Psujący praktycznie do każdej stylowej aranżacji wnętrza. Produkt polski.

