Kinkiet do sypialni srebrny CAMELIA 615-K/CH/C/01
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze CHROM |
| Abażur | o wymiarach średnica 15/20 cm, wysokość 15 cm, wykonane z certyfikowanych materiałów w kolorze 01 BIAŁY, lub dowolnie wybranym z wzornika kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet do sypialni srebrny CAMELIA ze stożkowym białym abażurem. Prosta lampa ścienna w klasycznym stylu doskonała do każdego klasycznego, jak również nowoczesnego pomieszczenia takiego jak salon, korytarz, czy sypialnia. Wprowadzi do Twojego wnętrza nieco elegancji i pięknie je rozświetli, podkreślając wybrany fragment ściany, obraz, czy ulubiony przedmiot. Model ponadczasowy, który nie wychodzi z mody.
Paleta kolorów tkanin na abażury


