Czarna lampa do jadalni EJE BLACK L 16841/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 40 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa do jadalni. Nowoczesna lampa wisząca o podłużnym kształcie tuby jest szczególnie polecana do umieszczenia nad stołami, blatami czy ladami - prezentuje się bardzo efektownie zarówno pojedynczo jak i w rzędzie. Minimalistyczna lampa świetnie podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza.

