Czarna lampa nowoczesna tuba EJE BLACK M 16840/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 24 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa nowoczesna tuba. Lampa o prostym kształcie szczególnie polecana do jadalni czy kuchni sprawdzi się też w powierzchniach biurowych czy sklepach.

