Nowoczesna lampa wisząca tuba biała EJE WHITE M 15397/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 24 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca tuba biała. Prosta lampa z kloszem o kształcie tuby, w uniwersalnym białym kolorze pasuje do wielu pomieszczeń, szczególnie efektownie prezentuje się kompozycja dwóch, lub trzech lamp umieszczonych nad stołem czy wyspą. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy EJE w modnych barwach- bieli, szarości, czerni i w kilku wersjach-jako lampy wiszące, plafony, kinkiety.

