Nowoczesna lampa wisząca do jadalni EJE WHITE L 15455/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 40 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca do jadalni.Oryginalna lampa w kształcie tuby znakomicie nadaje się do umieszczenia nad jadalnianym stołem lub kuchenną wyspą. Oferujemy Państwu lampy EJE w szerokiej gamie modeli i rozmiarów, w najmodniejszych i najbardziej uniwersalnych kolorach.

