Czarna lampa z kulami do salonu NOWO 1138/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa z kulami do salonu. Uniwersalna czarna lampa, która pięknie komponuje się ze współczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrz. Połączenie czerni i szklanych kloszy prezentuje się wyjątkowo elegancko.

