Czarna wisząca lampa z kloszami NOWO 1138/5/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna wisząca lampa z kloszami. Uniwersalna czarna lampa, która pięknie komponuje się ze współczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrz. Połączenie czerni i szklanych kloszy prezentuje się wyjątkowo elegancko.

