Lampka stołowa do pokoju NOWO 11138/LN2/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | KLOSZ, METAL w kolorze czarnym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampka stołowa do pokoju. Czarny stelaż lampy, znakomicie współgra z klasycznymi wnętrzami. Szklane klosze wykonane z mlecznego szkła tworzą spójną całość z podstawą lampy. Produkty z serii NOWO znakomicie nadają się do eleganckich salonów czy biur domowych.

