Lampa podłogowa z kloszami NOWO 11138/LP3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 173 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | KLOSZ, METAL w kolorze czarnym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa podłogowa z kloszami do salonu, pokoju lub sypialni. Seria lamp NOWO to połączenie klasyki z nowoczesnością, która pasuje do praktycznie każdych wnętrz. Produkt polski.

