Czarna stojąca lampa do ogrodu STANDO K-16009B/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 108 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna stojąca lampa do ogrodu. Efektowna lampa świetnie prezentuje się w ogrodach, dodaje im niesamowitego uroku i elegancji. Nie do przecenienia są także walory praktyczne odpowiedniego oświetlenia, prezentowana lampa dzięki wysokiej klasie szczelności pozwoli na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

