Czarny wiszący kinkiet ścienny STANDO K-15009A/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny wiszący kinkiet ścienny. Kinkiet w klasycznym stylu, przypominający latarenkę do zawieszenia na zewnątrz w kolorze czarnym idealnie pasuje do ogrodu, czy do altany. Po zmroku lampa wypełni ogród nastrojowym światłem i podkreśli wystrój posesji.

