Stylowa lampa wisząca zewnętrzna STANDO K-15009H/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 84 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa wisząca zewnętrzna. Efektowna lampa, która będzie prawdziwą ozdobą ganku czy altany. W klasycznie urządzonym ogrodzie lampa sprawdzi się doskonale, doda mu uroku i wypełni nastrojowym światłem.

