Kinkiet w pięknym starym stylu STANDO K-15009A/DOWN/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym patynowany złotem, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet w pięknym starym stylu. Klasyczny niewielkich rozmiarów kinkiet ścienny do zawieszenia w kolorze czarnym patynowany złotem, starannie wykonany, idealnie pasuje do ogrodu czy do altany. Wprowadza odpowiednie delikatne światło.

