Czarny kinkiet na ścianę CHILEN 18211/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm; wysokość abażura 16 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, |
| Materiał | stal nierdzewna szczotkowana, tkanina |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet na ścianę. Elegancki niewielkich rozmiarów kinkiet ścienny z abażurem w kolorze czarnym idealnie wpasuje się do niemal każdej stylowej aranżacji wnętrza. W sam raz do zawieszenia obok łóżka lub kanapy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

