Szary kinkiet do sypialni CHILEN 18200/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm; wysokość abażura 16 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Szary kinkiet do sypialni. Piękny minimalistyczny kinkiet ścienny z abażurem w kolorze szarym będzie idealną ozdobą pasująca do praktycznie każdej nowoczesnej jak i klasycznej sypialni czy salonu. W sam raz do zawieszenia obok łóżka lub kanapy. Rewelacyjnie sprawdzi się podczas wieczornego czytania.

