Luksusowa czarno-złota lampka CHILEN 18197/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm; wysokość abażura 16 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Luksusowa czarno-złota lampka. Piękna luksusowa lampka na ścianę w kolorze czarno-złotym pasująca do praktycznie każdej nowoczesnej jak i klasycznej sypialni czy salonu. Idealnie sprawdzi się podczas wieczornego czytania. Wykonana z najwyższej jakości materiałów.

