Czarny kinkiet nad obraz PIKTO P1L/110 BLK/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 19 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W, zalecamy żarówki LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet nad obraz, ręcznie wykonany z najwyższą starannością. Jeżeli szukają Państwo oświetlenia obrazu, które nie będzie tylko praktyczne ale też efektowne model PIKTO będzie odpowiednim wyborem. Lampa sprowadzana z Wielkiej Brytanii.

