Lampa do oświetlania obrazów PIKTO P1L/120 BLK/GLD/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W, zalecamy używanie żarówek LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNO/ ZŁOTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa do oświetlenia obrazów. Najwyższej jakości kinkiet, który pozwoli na wspaniałe wyeksponowanie obrazu lub lustra. Ręcznie wykonana lampa, specjalnie dla naszych klientów sprowadzana z Wielkiej Brytanii. Piękny czarno- złoty kolor będzie świetnie pasował do klasycznie urządzonych wnętrz.

