Lampa nad obraz PIKTO P1L/110 BLK/GLD/EL kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 19 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W, zalecamy żarówki LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNO/ ZŁOTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa nad obraz w klasycznym stylu. Elegancki kinkiet w ciekawym czarno- złotym kolorze, ręcznie wykonany, bardzo wysokiej jakości. Lampa sprowadzana z Wielkiej Brytanii.

