Czarny kinkiet nad obraz PIKTO P1L/120 BLK/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W, zalecamy używanie żarówek LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet nad obraz- praktyczny a przy tym efektowny, sprawi, że dzieło sztuki będzie odpowiednio wyeksponowane. Lampa sprowadzana z Wielkiej Brytanii, wyróżnia się najwyższą jakością.

