Czarny pojedynczy kinkiet z włącznikiem NIKOLA 16539/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, okleina imitująca drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny pojedynczy kinkiet z włącznikiem. Nowoczesna lampa ścienna o oryginalnym kształcie, w ponadczasowym czarnym kolorze z abażurem imitującym drewno pasuje do bardzo wielu aranżacji wnętrz. Uniwersalna lampa, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

