Efektowna czarna lampka nocna NIKOLA 15124/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, okleina imitująca drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowna czarna lampka nocna. Tradycyjna lampka nocna z pięknym oryginalnym abażurkiem idealna do postawienia na stoliku w salonie bądź sypialni. Z pewnością zaspokoi gusta wymagających klientów. Bardzo starannie wykonana i zaprojektowana. Produkt polski.

