Stylowa lampa wisząca z pięknymi kloszami NIKOLA 14802/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, okleina imitująca drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa wisząca z pięknymi kloszami. Oryginalna 4-ramienna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z dużymi abażurami prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

