Elegancka czarna lampa podłogowa NIKOLA 15123/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 159 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal, okleina imitująca drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka czarna lampa podłogowa będzie znakomitym dodatkiem do stylowo urządzonej sypialni. Idealna do przestronnych pomieszczeń ale nie tylko. Starannie wykonana lampa, produkt polski.

