Czarny rattanowy zwis w stylu boho HAITI M 111167/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza: 42 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus malowany na kolor CZARNY/ stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny rattanowy zwis w stylu boho, to stylowy i naturalny element oświetleniowy, który wprowadza do wnętrza ciepło i naturalny urok. Idealna do salonów, jadalni, sypialni czy korytarzy, harmonizuje z różnymi stylami wnętrz, od boho i skandynawskiego po nadmorski i rustykalny.

