Wisząca lampa w stylu rustykalnym HAITI S 111163/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza: 48 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus w kolorze naturalnym, stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Wisząca lampa w stylu rustykalnym to naturalny element oświetleniowy, który przywołuje atmosferę wiejskiego życia i bliskości z naturą. Idealna do kuchni, salonów czy sypialni, lampa HAITI tworzy przyjemne, relaksujące światło, doskonale komponując się z aranżacjami w stylu wiejskim, shabby chic czy vintage.

