Wisząca rattanowa lampa w stylu boho w kolorze naturalnym HAITI L 111165/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza: 67 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus w kolorze naturalnym, stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Wisząca rattanowa lampa w stylu boho w kolorze naturalnym to oryginalny element oświetleniowy, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Idealna do salonów, jadalni, sypialni czy korytarzy, gdzie ażurowy, wykonany z naturalnego bambusa klosz pięknie rozprasza światło.

