Zwis z naturalnego bambusa w stylu śródziemnomorskim HAITI M 111164/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza: 42 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus w kolorze naturalnym, stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Zwis z naturalnego bambusa w stylu śródziemnomorskim to wyjątkowa oprawa oświetleniowa, która przenosi nas w iście wakacyjny klimat. Ażurowy abażur, wykonany z ekologicznych materiałów to idealna propozycja do skandynawskich wnętrz, urządzonych w jasnych odcieniach beżu oraz bieli.

