Duży stylowy plafon sufitowy KENDA 11142/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Duży stylowy plafon sufitowy. Piękny duży złoty plafon z kloszami w kształcie kul będzie z pewnością niepowtarzalną ozdobą oświetleniową każdego pomieszczenia w domu i nie tylko. Produkt polski.

