Podwójny złoty plafon do pokoju KENDA 11142/2B/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Podwójny złoty plafon do pokoju. Białe klosze z jednolicie białym wnętrzem na pięknej złotej podstawie. Prosta i elegancka kompozycja lampy która idealnie zaprezentuje się w wielu różnych aranżacjach. Produkt polski.

