Stylowy plafon z kulistymi kloszami KENDA 11142/3B/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowy plafon z kulistymi kloszami. Białe klosze z jednolicie białym wnętrzem na pięknej złotej podstawie. Prosta i elegancka kompozycja lampy która idealnie zaprezentuje się w wielu różnych aranżacjach. Produkt polski.

