Złoty plafon sufitowy z kloszem KENDA 11142/1B/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty plafon sufitowy z kloszem. Piękny pojedynczy złoty plafon z kloszem w kształcie kuli będzie z pewnością niepowtarzalną ozdobą oświetleniową każdego pomieszczenia w domu i nie tylko. Produkt polski.

