Duży szary plafon nowoczesny CAMIRON GRAY 19682/N 4-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, LED max 25W |
| Materiał | abażur, papier pcv, szary |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Duży szary plafon nowoczesny- okazała lampa sufitowa do salonu, która znakomicie prezentuje się w modnych wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Uwagę zwraca abażur z tkaniny w pięknym odcieniu szarości, lampa jest ponadczasowa i idealnie pasuje do prostych mebli i naturalnych dodatków.

