Nowoczesny biały plafon CAMIRON WHITE 19605/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 LED max 25W |
| Materiał | abażur, papier pcv, biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny biały plafon z abażurem. Ponadczasowa lampa sufitowa, pasująca do wielu aranżacji. Świetny plafon do pokoju czy jadalni, o prostej i bezpretensjonalnej formie, wykonany z najwyższą starannością. Oferujemy także inne rozmiary, plafon jest dostępny także w kolorze szarym.

