Nowoczesny duży biały plafon CAMIRON WHITE 19606/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, LED max 25W |
| Materiał | abażur, papier pcv, biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny duży biały plafon. Okazała lampa sufitowa, dzięki czterem żarówkom zapewni odpowiednią ilość światła. Stylowa lampa do salonu urządzonego w stylu skandynawskim, z prostymi meblami, i naturalnymi dodatkami będzie prezentować się znakomicie.

