Nowoczesny biały plafon walec CAMIRON WHITE 19684/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, LED max 25W |
| Materiał | abażur, papier pcv |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny biały plafon walec. Ponadczasowa lampa sufitowa z białym abażurem wyjątkowo szykownie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Wnętrza o prostym wystroju, klimaty skandynawskie, nowoczesne meble stworzą z plafonem CAMIRON harmonijną kompozycję.

