Efektowna potrójna lampa wisząca SPIRE 17788/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość kloszy: 19 cm, 24,5 cm, 33,5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowna potrójna lampa wisząca. Dużych rozmiarów lampa wisząca z trzema zwisami świetlnymi będzie idealnym dodatkiem do wszystkich nowoczesnych przestronnych wnętrz takich jak salon,hol czy jadalnia. Zawieszona w centrum pięknie będzie się prezentowała i z pewnością przyciągnie uwagę.

