Piękna wisząca lampa salonowa SPIRE S 17847/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 14,5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 10W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Piękna wisząca lampa salonowa. Nowocześnie zaprojektowana lampa wisząca z oryginalnym kloszem ze szkła wpasuje się w niejedną stylową aranżację wnętrza. Sprawdzi się zawieszona nad stołem jako pojedynczy zwis bądź w zestawie z innymi lampami serii SPIRE.

