Gustowna duża lampa wisząca SPIRE XL 17846/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 33,5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Gustowna duża lampa wisząca. Duża lampa wisząca z ciekawym dizajnem będzie świetnym dopełnieniem oświetleniowym każdego stylowego salonu czy jadalni. Swoją oryginalną formą z pewnością zwróci uwagę. Idealna do zawieszenia nad stół pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii SPIRE.

