Modna lampa do salonu SPIRE L 17850/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 24,5 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modna lampa do salonu. Lampa wisząca z ciekawym kloszem ze szkła będzie świetnym dopełnieniem oświetleniowym każdego stylowego salonu czy jadalni. Swoją oryginalną formą z pewnością zwróci uwagę. Idealna jako nowoczesna ozdoba nad stół.

