Efektowny szary plafon VIWIEN GRAY 16532/N 3-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | szary abażur, stal chromowana, blenda z tworzywa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Efektowny szary plafon z abażurem z tkaniny. Prosta forma w połączeniu z chromowanym stelażem tworzy bardzo stylową kompozycję. Wyjątkowa lampa do salonu, jadalni czy sypialni, dodaje wnętrzu szyku i elegancji. Ciekawe wzornictwo i wyjątkowa jakość to duże atuty tego plafonu.

