Nowoczesny zwis z czarnym abażurem VIWIEN BLACK 16774/N 3-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 63,5 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | szary abażur, stal chromowana, blenda z tworzywa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny zwis z czarnym abażurem. Elegancka lampa wisząca z tkaninowym abażurem w kształcie walca i chromowanymi dodatkami, które dodają jej blasku. Wyjątkowo szykowna lampa do salonu, która pięknie prezentuje się w nowoczesnych pomieszczeniach. Znakomicie pasuje do mebli z chromowanymi elementami, czarnej skóry, błyszczących powierzchni, gamy czerni, szarości bieli.

