Elegancki plafon z białym abażurem VIWIEN WHITE 16391/N 3-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | biały abażur, stal chromowana, blenda z tworzywa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Wyjątkowo elegancki plafon z białym abażurem. Piękna lampa sufitowa do salonu łączy prosty kształt z efektownym chromowanym stelażem i pięknym abażurem z białej tkaniny. Wysokiej jakości lampa, która zachwyca niebanalnym wzornictwem, w naszej ofercie znajdą Państwo ten urokliwy model także w eleganckiej czerni i modnej szarości oraz oparte na tym modelu lampy wiszące.

