Szary zwis z abażurem VIWIEN GRAY 16773/N 3-płomieniowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 63,5 cm |
| Źródło światła | 3 x E27max 60W |
| Materiał | abażur, stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Efektowny szary zwis z abażurem. Piękna lampa wisząca do salonu lub jadalni. Nowoczesny kształt, abażur z pięknej, szarej tkaniny i efektowne chromowane dodatki tworzą wyjątkowo elegancką i wysmakowaną kompozycję. Lampa VIWIEN to propozycja dla dla klientów ceniących stylowe dodatki.

