Ekskluzywny kryształowy żyrandol do salonu GRESA RC1247-PL-08-R/MA 8-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 79-119 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 8 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, kryształy wysokiej jakości |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Ekskluzywny kryształowy żyrandol do salonu. Piękny żyrandol świecznikowy w pałacowym stylu "obsypany" dziesiątkami migoczących kryształów. Najwyższej jakości lampa, wspaniale wykonana, z dużą ilością dekoracyjnych detali. Jeżeli szukają Państwo okazałego żyrandola do przestronnego salonu, żyrandola, który zachwyci gości i będzie prawdziwą ozdobą wnętrza ten model będzie idealny.
Lampa wymaga samodzielnego złożenia według załączonej instrukcji.

